Kariera

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia. Jeśli obecnie nie mamy oferty dla Ciebie, ale jesteś przekonany, że Twoje kompetencje i doświadczenie sprawdzą się u nas – prześlij swoje CV na adres praca@printor.pl.

Aktualne ogłoszenia

Monter Elektroniki THT
zobacz więcej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • opiekę medyczną
  • premie półroczne
  • poznanie branży produkcji elektroniki

Obowiązki

  • montaż ręczny elementów na płytce PCB
  • lutowanie ręczne podzespołów elektronicznych
  • kontrola jakości wykonywanych procesów (po przyuczeniu)

Oczekiwania

  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności manualne
  • dokładność, orientacja na detale
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć do pracy, zaangażowanie

Mile widziane:
doświadczenie w lutowaniu ręcznym oraz podstawowa znajomość zagadnień elektroniki

Kim jesteśmy

Sprawdź kim jesteśmy i jak pracujemy, a jeśli poczujesz, że nasze podejście do pracy jest spójne z Twoim – zapraszamy do rekrutacji.

zamknij