+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU

Produkcja elektroniki na zlecenie dla wszystkich branż

Firma Printor posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji elektroniki dla wielu branż. Dzięki temu mamy możliwość transferu doświadczenia, wiedzy i rozwiązań pomiędzy różnymi gałęziami produkcji w których wykorzystywana jest elektronika. Nasze biznesowe podejście oparte jest na doświadczeniu z wielu branż naszych Klientów, co pozwoliło wypracować autorskie podejście i efektywne rozwiązania.

Zapytaj nas o referencje, a z pewnością przedstawimy ci dowody naszego doświadczenia, które będą bliskie Twoim produktom i branży.

Informatyka i Telekomunikacja

Coraz częściej drut miedziany jest zastępowany komunikacją bezprzewodową, a maszyny komunikują się ze sobą np. przez GPRS, częstotliwości radiowe, czy inne za pomocą odpowiednich urządzeń. Często oznacza to złożone metody konstrukcyjne, które stawiają wysokie wymagania naszym procesom. Dzięki doświadczeniu i poznaniu specyfiki branży zdobyliśmy przewagę i uznanie jako kontraktowy producent elektroniki.

Motoryzacja

Jako producent elektroniki działamy na rynku od kilkudziesięciu lat. Cały proces produkcji i realizacja zamówień naszych Klientów jest prowadzona zgodnie ze standardami i wymaganiami norm takich jak: ISO 9001:2015, IPC-A-600, IPC-A-610, IPC-TM-650, IEC 61340. Dzięki współpracy z nami otrzymujesz gwarancję niezawodności, która jest bezkompromisowym czynnikiem we współpracy z branżą automotive.

Elektronika przemysłowa

Produkty zawierające elektronikę dla przemysłu mają różne wymagania. Dlatego firma Printor przywiązuje wielką wagę do rozpoznania konkretnych potrzeb. Produkty są często złożonymi systemami, co oznacza, że ​​płytki drukowane, wyświetlacze, mechanika, okablowanie i oprogramowanie muszą być zintegrowane. Doskonale rozumiemy tę specyfikę i dlatego przywiązujemy tak ogromną wagę do jakości i niezawodności oferowanych usług,

Sektor medyczny

Printor posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji elektroniki wykorzystywanej w sektorze medycznym, który ze względu na swoją specyfikę cechuje się bardzo wysokim poziomem wymagań w zakresie jakości. Od blisko 10 lat współpracujemy m.in. z największym producentem, innowacyjnych urządzeń i produktów medycznych wykorzystywanych w chirurgii laparoskopowej. Współpracujemy z klientami już na wczesnym etapie rozwoju produktu, po to, aby zminimalizować jakiekolwiek ryzyko i zapewnić bezpieczeństwo produktów, które mają służyć poprawie i utrzymaniu naszego zdrowia.

Elektronika użytkowa

Urządzenia konsumenckie, czy powszechnie dostępna elektronika często produkowane są na Dalekim Wschodzie, głównie ze względu na kryterium cenowe. Natomiast firma Printor w swoim portfolio posiada Klientów, którzy są liderami w swojej branży i kwalifikują dostawców elektroniki jedynie w zakresie najwyższej jakości usług, obsługi Klienta i odpowiedniego podejścia do współpracy. Dzięki takiej kooperacji współtworzymy produkty konsumenckie, których wyróżnia ponadprzeciętna jakość i zdecydowanie dłuższa żywotność.

Oświetlenie

Produkcja elektroniki którą oferujemy odbywa się jednym miejscu, począwszy od zakresu takiego jak: produkcja pcb, montaż smt, montaż tht po testowanie, montaż końcowy, magazynowanie i usługi dodatkowe. Dlatego wielu producentów branżowych wybiera nasze doświadczenie i usługi, które są doskonałym kompromisem optymalnej współpracy i oferty przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Energetyka

Od kilkunastu lat dostarczamy kompleksowe usługi dla naszych Klientów z sektora energetycznego, w tym dla największych graczy rynkowych. W całym łańcuchu bierzemy odpowiedzialność za dostarczenie kompletnego i gotowego rozwiązania. Często wymaga to indywidualnego podejścia i opracowania rozwiązań, które nie są powszechnie dostępne.

Biznesowe podejście w wyborze kontraktowego dostawcy elektroniki

Na czym polega? Poznaj nasze podejście i sprawdź czy Twój obecny model współpracy jest efektywny dla całej Twojej organizacji?


Jak efektywnie współpracować z dostawcą usług elektroniki i zmniejszyć koszty?
Polecamy nasz artykuł opublikowany na łamach magazynu Elektronika Praktyczna, wydanie 10/2020.

 

Biznesowe podejście w wyborze kontraktowego dostawcy elektroniki – na czym polega i jakie przynosi korzyści?
Polecamy nasz artykuł opublikowany na łamach magazynu Elektronik, wydanie 07/2020.Link do wywiadu z Wiceprezesem firmy Printor Wojciechem Torczyńskim.

Jak być perspektywicznym usługodawcą dla producentów zaawansowanych urządzeń elektronicznych?

Zainteresowało Cię nasze podejście do współpracy? 

Wybierz preferowany sposób kontaktu i dowiedz się więcej!

Szukasz dostawcy elektroniki, Partnera EMS? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Linkedin
Anna Kucharczyk

Kierownik ds. Sprzedaży
+48 664 489 324
Preferujesz wysłanie wiadomości? Skontaktuj się z nami poprzez dostępny formularz. 

Linkedin
Agnieszka Jobda

Starszy specjalista ds. sprzedaży
+48 603 163 394
Preferujesz wysłanie wiadomości? Skontaktuj się z nami poprzez dostępny formularz. 

Preferujesz wysłanie formularza? Opisz czego potrzebujesz, a my oddzwonimy lub napiszemy do Ciebie w ciągu 2 dni.

  Administratorem danych jest Printor Sp. z o.o.

  Skontaktuj się z naszym biurem obsługi Klienta

  Telefon 1: +48 42 652 79 44
  Telefon 2: +48 42 942 03 06
  GSM: +48 606 273 189

  info@printor.pl

  Pracujemy od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

  Panel Klienta