+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU

1. Zakres usług i współpraca

 1. Na czym polega usługa kompleksowa w zakresie kontraktowej produkcji elektroniki?
  Kompleksowa produkcja elektroniki jest naszą główną domeną i oparta jest na partnerstwie z naszymi Klientami. Ofertę kompleksową kierujemy do takich Klientów, którzy poszukują jednego, niezawodnego dostawcy, który przygotuje im gotowy produkt od A do Z (produkcja PCB, montaż smt, montaż tht, obsługa elementów, testowanie, usługi dodatkowe, np. montaż końcowy oraz również usługa projektowania w przypadku docelowej produkcji seryjnej). Więcej o naszym modelu współpracy znajdziecie Państwo na naszej stronie https://printor.pl/oferta/kompleksowa-oferta/. Naszym podejściem do takiej formy współpracy dzielimy się również na łamach znanego portalu branżowego https://elektronikab2b.pl/prezentacje/53225-kompleksowa-produkcja-obwodow-drukowanych-dla-wymagajacych


 2. Jakie usługi świadczy firma Printor w zakresie kontraktowej produkcji elektroniki (EMS)?
  Zakres świadczonych usług obejmuje produkcję elektroniki, tj. produkcja PCB, montaż SMT, montaż THT wraz z obsługą elementów, testy elektroniki oraz usługi dodatkowe. Z pełnym zakresem naszej oferty można zapoznać się na stronie https://printor.pl/oferta/. Świadczymy również usługi związane z projektowaniem elektroniki wraz z produkcją seryjną. 

 3. Jakie usługi dodatkowe w produkcji elektroniki świadczy firma Printor?
  Zakres świadczonych usług dodatkowych można poznać na naszej stronie https://printor.pl/oferta/uslugi-dodatkowe/. 

 4. Czy firma Printor wykonuje prototypy?
  W referencyjnym zakresie naszych usług (seryjna produkcja elektroniki: produkcja pcb wraz z montażami – montaż smt, montaż tht, obsługa elementów) nie realizujemy jednorazowych zamówień dotyczących wykonania prototypów. Takie usługi świadczymy jedynie w przypadku docelowych zamówień związanych z zamiarem zlecenia nam produkcji seryjnej po etapie prototypowania, czy partii próbnej. Bardzo nam przykro, ale wynika to z naszego systemu optymalnego wykorzystania produkcji i modelu biznesowego.

 5. Czy firma Printor wykonuje testy elektroniki?
  Tak, ofertę usług dotyczących testowania elektroniki znajdziesz tutaj https://printor.pl/oferta/testowanie/. Polecamy ten zakres usług szczególnie w ramach kompleksowej usługi produkcji elektroniki.

 6. Czy firma Printor świadczy usługi serwisowe, np. naprawa płytek PCB?
  Nie, przykro nam, ale nie świadczymy usług serwisowych dla produktów wyprodukowanych u innych producentów.

 7. Czy wymagane są minimalne ilości zamówienia (MOQ)?
  Obszarem naszej działalności jest kontraktowa produkcja elektroniki, obejmująca zamówienia seryjne, dlatego nie możemy pomóc w przypadku produkcji niewielkiej ilości sztuk w zakresie zamówień jednorazowych. Zapraszamy do kontaktu w przypadku docelowego zapotrzebowania seryjnego, powtarzalnego.

 8. Z jakimi branżami, producentami współpracuje firma Printor?
  Obsługujemy wszystkie branże, przez 40 lat obecności na rynku zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z wieloma bardzo wymagającymi branżami, więcej na ten temat na naszej stronie https://printor.pl/branze/.
   
 9. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kontraktowego partnera w produkcji elektroniki na zlecenie?
  Wybór dostawcy, a bardziej partnera biznesowego ma ogromne znaczenie w powodzeniu Twoich działań. Jest to współzależność, która realnie wpływa na wiele procesów i obszarów w Twojej firmie, nie tylko w obszarze produkcyjnym, ale również we wszelkich działaniach związanych z obsługą i komunikacją takiej współpracy. Z doświadczenia naszych zadowolonych Klientów gorąco polecamy biznesowe podejście w wyborze kontraktowego dostawcy elektroniki, szczegółami na ten temat podzieliśmy się na łamach uznanego branżowego portalu, gorąco zachęcamy do przeczytania naszego artykułu https://elektronikab2b.pl/technika/52567-biznesowe-podejscie-w-wyborze-kontraktowego-dostawcy-elektroniki-na-czym-polega-i-jakie-przynosi-korzysci.
Panel Klienta