+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Szanowni Państwo, w trosce o jak najlepszą jakość obsługi Klienta i kontaktu z nami, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania, które mogą pojawić się na różnych etapach współpracy. Prosimy o wybranie interesującej kategorii, a następnie przejście do listy pytań.

Jesteśmy przekonani, że ułatwi to Państwu szybkie odnalezienie odpowiedzi na najbardziej nurtujące zagadnienia, bez konieczności każdorazowego kontaktu z nami. Jeśli natomiast nie znajdują Państwo odpowiedzi na swoje pytania, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. 

Kategorie
najczęściej zadawanych pytań we współpracy z kontraktowym producentem elektroniki EMS

1. Zakres usług i współpraca

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące szczegółów oferowanego przez nas zakresu usług i współpracy w obszarze kontraktowej produkcji elektroniki. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

2. Projekt

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące niezbędnych danych i informacji potrzebnych do wyceny i uruchomienia produkcji na zlecenie w przypadku projektów powierzonych. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

3. Zapytania

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące procesu składania zapytań ofertowych oraz niezbędnych informacji i danych. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

4. Oferty

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące procesu ofertowego i spraw dotyczących przygotowania wyceny. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

5. Zamówienia

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące procesu i obsługi zamówień. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

6. Płatności

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące warunków płatności. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

7. Dostawa

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące form i warunków dostawy. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

8. Jakość

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące naszego podejścia i wymagań dotyczących jakości. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

9. Reklamacje

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące procesu obsługi reklamacji. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

10. Technologia

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo odpowiedzi dotyczące naszych możliwości technologicznych. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

11. Słownik pojęć branżowych

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo wyjaśnienia dotyczące najczęściej używanych pojęć związanych z produkcją obwodów drukowanych (PCB) wraz z montażem. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

12. Kontakt

W tej kategorii FAQ znajdą Państwo informacje dotyczące sposobów komunikacji i kontaktu z naszą firmą. Proszę kliknąć w nagłówek, aby przejść do danej kategorii pytań.

Panel Klienta