+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU
Wróć 8 czerwca,2021

W tym roku obchodzimy jubileusz 40-lecia firmy Printor!

Z dumą informujemy, że w tym roku obchodzimy jubileusz 40-lecia działalności naszej firmy.

Z tej okazji dziękujemy za zaufanie naszym klientom, partnerom biznesowym oraz pracownikom. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy się rozwijać i zrealizować wiele wymagających projektów w zakresie kontraktowej produkcji elektroniki.

Naszą historię na rynku elektroniki tworzymy wspólnie z Państwem od 1981 roku, gdzie przez cztery ostatnie dekady wspieraliśmy polskich oraz zagranicznych producentów w dostarczaniu najlepszej jakości usług jako polski producent elektroniki.

Obecnie jesteśmy uznanym partnerem EMS, co nie tylko potwierdzają nasi zadowoleni klienci, ale również ostatni ranking branżowego portalu TEK.info.pl, według którego uplasowaliśmy się aż na 11 miejscu, https://tek.info.pl/article/334/2/ranking_polskich_firm_ems_2020. Cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni i docenieni, motywuje nas to do podejmowania nowych wyzwań i realizacji kolejnych planów oraz ciągłego rozwoju.

Krótkie podsumowanie 40-stu lat naszego doświadczenia w produkcji elektroniki można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie poświęconej jubileuszowi działalności firmy Printor.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Panel Klienta