+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU
Wróć 8 maja,2020

Doskonalimy się każdego dnia według filozofii Kaizen, program zainicjowaliśmy już kilka lat temu. Natomiast z początkiem tego roku rozbudowaliśmy szczegółowo program inicjatyw pracowniczych, który rozwija i koordynuje dedykowana osoba w naszej firmie. Pokazuje to jak poważnie podchodzimy do usprawniania naszej codziennej pracy, co przekłada się na wzrost efektywności i jakości. Nasi pracownicy aktywnie angażują się w poszukiwanie nowych pomysłów i usprawnień, dzięki temu wzmacniamy naszą kulturę organizacyjną i kształtują się proaktywne postawy.

Kaizen z założenia jest procesem długotrwałym i można go oceniać dopiero po wielu latach i setkach wdrożonych pomysłów.

Natomiast możemy już teraz śmiało stwierdzić, że jest to bardzo wartościowy program w naszej firmie, ponieważ kluczem jest wykorzystanie potencjału wiedzy i doświadczenia osób w firmie, którego zdecydowanie nam nie brakuje – komentuje Krzysztof Torczyński Prezes firmy Printor.

Jako polski producent elektroniki doskonalimy się każdego dnia, usprawniając nasze operacje produkcyjne i pozostałe procesy w firmie, wszystko po to, aby sprostać coraz to bardziej wymagającym oczekiwaniom naszych Klientów.

Panel Klienta