+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU

Kariera – pracuj z nami!

W firmie Printor zawsze znajdzie się przestrzeń dla myślących innowacyjnie osób. Jeśli masz odwagę działać zgodnie z trendami, ale także je tworzyć, cechują Cię zaraźliwy entuzjazm, otwartość, szacunek do siebie, do innych i do pracy, jak również chcesz razem z nami wspólnie budować zwinną i dynamiczną Firmę, koniecznie daj nam znać!

Jesteśmy zgranym zespołem, naszą największą wartością są ludzie.

Zależy nam na tym, aby nie tylko odnaleźć się w obecnym środowisku biznesowym, ale także by je kreować. Dzięki temu pracujemy efektywnie, ale przede wszystkim czujemy się komfortowo w atmosferze ciągłego rozwoju. Będąc częścią naszego zespołu spotkasz się z pełną otwartością, wzajemnym zaangażowaniem i szacunkiem. To pozwali na osiągnięcie nie tylko wspólnych, ale także indywidualnych celów.

Sprawdź poniżej kogo obecnie poszukujemy do naszego zespołu. Aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz poniżej 👇.

Poznaj aktualne oferty pracy i aplikuj do nas!


Specjalista ds. Marketingu zobacz ogłoszenie

 

Zobacz jak pracujemy oraz poznaj nasze wartości!

Kontraktowa produkcja elektroniki? To my!

Świadczymy usługi z zakresu produkcji elektroniki dla producentów zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Współpracujemy z firmami z różnych branż, co daje nam motywację do ciągłego rozwoju. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku, nie tylko tymi produkcyjnymi. Pracujemy w obszarze B2B, a nasi klienci to nasi partnerzy, co pozwala na wspólne poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Dialog i dobre relacje – podstawa naszej współpracy.

Cenimy wiedzę i doświadczenie naszych Pracowników, którzy są naszą największą wartością. To dzięki nim firma Printor rozwija się – dlatego tak bardzo doceniamy ich aktywność i otwartość. Rozmowa o nowych rozwiązaniach czy pomysłach jest świetną praktyką, dlatego drzwi Zarządu są zawsze na to otwarte.

Realizujemy biznes poprzez wspólne cele

Komfortowe i ergonomiczne środowisko pracy to podstawa. Zoptymalizowanie organizacji naszej pracy i wyznaczanie celów pozwalają skupić się na tym, co naprawdę ważne w firmie. Dzięki temu codzienne wykonywanie zadań i udział w projektach dają nam poczucie satysfakcji i zadowolenia z każdego dnia.

Jesteśmy zgranym zespołem, współpracujemy i wspieramy się nawzajem

Każdego dnia pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że wspólna praca przynosi nie tylko wymierne efekty, ale przede wszystkim pozwala działać szybciej i z większym zaangażowaniem. To dla nas bardzo ważne, dlatego starannie dobieramy członków naszego zespołu, tak, aby wspólnie znaleźć dopasowanie i możliwość realizacji wzajemnych potrzeb – tych podyktowanych przez reguły biznesu w którym funkcjonujemy, ale również indywidualnych dla każdego z naszych pracowników.

Jesteśmy ekspertami w branży, dlatego dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem

Jesteśmy na rynku już 40 lat! Tak długa obecność i najwyższa jakość produkcji uplasowały nas na pozycji jednego z najchętniej wybieranych dostawców usług produkcji elektroniki. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, mamy ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na oferowanie Pracownikom atrakcyjnych warunków zatrudnienia.

Nasz zespół to nasza duma

Doskonale wiemy, że to ludzie tworzą firmę Printor, każdego dnia pracujemy zespołowo, z doświadczenia wiemy, że wspólna praca przynosi wymierne efekty, ale także pozwala osiągnąć cele szybciej z wykorzystaniem talentów każdego z zaangażowanych w proces. Kompetencje, kwalifikacje i talenty, na ich podstawie dobieramy członków do zespołów, aby praca była środkiem do realizacji wzajemnych potrzeb.

Bycie liderem to zobowiązanie, a dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to zaszczyt i obowiązek.

Wiemy, jak ważne jest zderzenie teorii z praktyką, jak ważne jest uczenie się poprzez doświadczanie. Drzwi Firmy zawsze będą szeroko otwarte przed osobami, które są chętne do nauki i rozwoju.

Kolejne edycje praktyk i staży, ścisła współpraca z Zespołem Szkół Politechnicznych nr 9 w Łodzi, uczestnictwo w Akademickich Targach Pracy, pokazują, że jesteśmy solidnym partnerem w procesie kształcenia. Nasza kadra kierownicza ma również predyspozycje dydaktyczne, więc jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć, to u nas może liczyć na wsparcie jednych z najlepszych w swoim fachu.

Nie znalazłeś interesującej cię oferty pracy? 

Nie zniechęcaj się. Wyślij nam swoje CV, a w treści wiadomości napisz co cię interesuje i jakie posiadasz kwalifikacje.
Nasza firma zawsze jest otwarta na nowe możliwości.

Skontaktuj się, napisz do nas!

    Administratorem danych jest Printor Sp. z o.o.

    Panel Klienta