+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU
Wróć 21 czerwca,2021

Kluczowe kryteria wyboru dostawcy usług kontraktowej produkcji elektroniki – polecamy na co warto zwrócić uwagę.

Wybór dostawcy usług kontraktowej produkcji elektroniki nie jest łatwym zadaniem – wręcz przeciwnie, wielu producentów zauważa, że jest to jedna z trudniejszych decyzji, jaką musieli podjąć. Wynika to z faktu, iż dostawcy elektroniki wpływają na prawidłowy i niezawodny proces produkcji, a ich działania mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania firmy. Czym kierować się przy wyborze partnera w kontraktowej produkcji elektroniki, tak by osiągnąć zyski i pełne zadowolenie? Podpowiadamy.

Doświadczenie i kwalifikacje

Wybierając odpowiedniego dostawcę usług w zakresie produkcji elektroniki warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie oraz kwalifikacje – stanowią one bowiem podstawę jakości świadczonych usług. Tych elementów, jak niezawodna produkcja elektroniki, nie można kupić – prawidłowe wykonywanie prac w tym zakresie wymaga wielu lat pracy. Warto zwrócić uwagę, by przeanalizować nie tylko doświadczenie organizacji, ale też poszczególnych osób, które biorą udział we współpracy.

Odpowiednio silna struktura jednostki jest najważniejszym fundamentem. Dzięki temu w przypadku wystąpienia ewentualnych nieprawidłowości, pracownicy mogą szybko zareagować, a tym samym sprawić, że współpraca będzie efektywna, bez wystąpienia poważniejszych problemów i kosztów.

Jesteśmy firmą z ponad 40 letnim doświadczeniem. Co ważne – współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami światowego rozmiaru, jak i z firmami rozwijającymi się, ma to ogromny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa i jakość zdobytej wiedzy. Nasz sukces opieramy nie tylko na odpowiedniej strategii zarządzania, ale też wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i ciągłym ich doskonaleniu – wyjaśnia Anna Kucharczyk – kierownik ds. sprzedaży.

Zakres oferowanych usług

Poszukując odpowiedniego dostawcy usług warto zwrócić również uwagę na zakres wykonywanych prac. Im szersza i bardziej kompleksowa oferta, tym większe możliwości sprawnego zarządzania nią, a tym samym dopasowywania do potrzeb, bez konieczności generowania dodatkowych kosztów. Plusem korzystania z usług jednej firmy jest również usprawnienie procesu współpracy z dostawcą elektroniki – im większa liczba dostawców, tym trudniejsza jest koordynacja współpracy z kilkoma kooperantami.

Naszą domeną jest kompleksowe świadczenie usług w zakresie produkcji elektroniki w Polsce – na podstawie dostarczonej przez klientów dokumentacji dostarczamy gotowy produkt. Kompleksowe usługi obejmują produkcję płytek PCB wraz z montażami (montaż smt, montaż tht) i usługami dodatkowymi  – dzięki temu mamy pewność, że jako producent obwodów drukowanych dostarczamy produkt najwyższej jakości. W efekcie klienci nie muszą współpracować z innymi dostawcami, a tym samym proces uzyskania gotowego produktu jest znacznie krótszy i przebiega sprawniej. Co więcej – dysponujemy kilkoma liniami do montażu SMT. Umożliwia nam to realizowanie zamówień wysokoseryjnych.

Jakość produkcji i dostępna technologia

Kluczową rolę odgrywają jakość produkcji oraz dostępna technologia. Chcąc dostarczyć klientom najwyższej jakości usługi i produkty, w procesie produkcji elektroniki stosujemy nowoczesne rozwiązania i stale je ulepszamy. Wierzymy, że niezawodność i wysoka jakość dostarczonych produktów są kluczem do zadowolenia klientów, a tym samym stanowią podstawowe kryterium oceny i wyboru dostawcy. W przypadku dostarczania niskiej jakości produktów, dostawca mierzy się nie tylko z niezadowoleniem klientów, ale też częstymi reklamacjami i wieloma stratami, które z tego mogą wynikać.

Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, dzięki temu doskonalimy się każdego dnia.

Nasza nowa linia do montażu SMT ma wiele zalet, wśród nich znajdują się:

Jakość obsługi klienta i sposób współpracy

Nie należy zapominać, że proces produkcji elektroniki to nie tylko wysokiej jakości efekt końcowy w postaci produktu, ale też wsparcie w procesie obsługi klienta i sposób współpracy. Kluczem w uzyskaniu zadowolenia obu stron jest zachowanie relacji partnerskich. Dzięki temu klient może liczyć na pełne wsparcie i doradztwo dostawcy, które obejmuje nie tylko przesłanie dokumentów związanych ze specyfiką produktu, ale też konsultacje odbywające się na etapie wdrażania produkcji i optymalnych rozwiązań w łańcuchu dostaw. Tak przebiegająca współpraca jest kluczem w maksymalnym zoptymalizowaniu usług i dopasowaniu ich do potrzeb klienta.

Szukasz dostawcy elektroniki, Partnera EMS? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Panel Klienta