+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU

Eksperci radzą

Zapraszamy do śledzenia naszych aktywności, nie tylko związanych z naszą pracą i branżą z zakresu produkcja elektroniki. Poza fundamentem naszej działalności jakim jest branża EMS, często wspieramy młodych pasjonatów, którzy projektują i wykonują ambitne projekty z przyszłością.

Doskonalimy się każdego dnia, dlatego również bardzo chętnie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii i podejścia biznesowego. Cieszymy się, że mamy taką możliwość na łamach naszego bloga Printor. Gorąco polecamy lekturę naszych wpisów!

Wszystkie Eksperci radzą Wydarzenia
Subcon, Birmingham, UK – 5-6.06.2024
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas największych targów w Wielkiej Brytanii.
więcej
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocy
Szanowni Klienci, Szanowni Państwo zespół Printor życzy Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocy.
więcej
Printor na TEK.day – Wrocław 14.03.2024
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 95) oraz spotkania się z przedstawicielami firmy Printor. Będzie to doskonała okazja do wielu rozmów o nowych projektach i nie tylko!
więcej
Wspieramy kształcenie zawodowe we współpracy z przedstawicielem Ministerstwa Edukacji
We współpracy z przedstawicielem Ministerstwa Edukacji opracowaliśmy e-materiały wspierające kształcenie zawodowe uczniów szkół ponadpodstawowych.
więcej
Pytania o biznes w kontraktowej produkcji elektroniki
Wybór odpowiednich firm do współpracy nie powinien się opierać wyłącznie na porównywaniu proponowanych cen. Przeczytaj o tym na co warto zwrócić uwagę!
więcej
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Szanowni Państwo, Szanowni Klienci, życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Informujemy również, że w okresie 27.12.2023 - 02.01.2024 nasza firma będzie nieczynna.
więcej
Montaż Box Building w ramach kompleksowej produkcji elektroniki
Czy wiesz na czym polega montaż box building i czy warto go zlecić dostawcy EMS?
więcej
Printor na Evertiq Expo – Warszawa 26.10.2023
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnego spotkania Evertiq Expo Warszawa. Gorąco zapraszamy do rozmów i spotkań z nami!
więcej
Kontraktowa produkcja elektroniki dla branży medycznej
Urządzenia wykorzystywane w placówkach medycznych muszą nie tylko działać skutecznie, lecz także gwarantować bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej o kontraktowej produkcji elektroniki dla branży medycznej!
więcej
Printor na TEK.day – Gdańsk 15.09.2023
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas branżowego spotkania TEK.Day Gdańsk. Goroąco zapraszamy do rozmów i spotkań z nami!
więcej
Przerwa wakacyjna w firmie Printor 17-30.07.2023
Szanowni Państwo, informujemy, że w okresie 17-30.07.2023 firma Printor będzie nieczynna (biuro, produkcja) z powodu przerwy wakacyjnej. Zapraszamy do kontaktu z nami po przerwie tj. 31.07.2023.
więcej
Dlaczego kontraktowy producent elektroniki powinien zapewniać profesjonalną obsługę klienta?
Wybór dostawcy elektroniki nie jest prosty. Dysponowanie odpowiednim zapleczem technologicznym to jedno, a drugie to rozumienie biznesu i potrzeb klienta zorientowanego na wysoką jakość obsługi.
więcej
Panel Klienta