+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU

Eksperci radzą

Zapraszamy do śledzenia naszych aktywności, nie tylko związanych z naszą pracą i branżą z zakresu produkcja elektroniki. Poza fundamentem naszej działalności jakim jest branża EMS, często wspieramy młodych pasjonatów, którzy projektują i wykonują ambitne projekty z przyszłością.

Doskonalimy się każdego dnia, dlatego również bardzo chętnie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii i podejścia biznesowego. Cieszymy się, że mamy taką możliwość na łamach naszego bloga Printor. Gorąco polecamy lekturę naszych wpisów!

Wszystkie Eksperci radzą Wydarzenia
Printor na TEK.day – Gdańsk 15.09.2023
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas branżowego spotkania TEK.Day Gdańsk. Goroąco zapraszamy do rozmów i spotkań z nami!
więcej
Przerwa wakacyjna w firmie Printor 17-30.07.2023
Szanowni Państwo, informujemy, że w okresie 17-30.07.2023 firma Printor będzie nieczynna (biuro, produkcja) z powodu przerwy wakacyjnej. Zapraszamy do kontaktu z nami po przerwie tj. 31.07.2023.
więcej
Dlaczego kontraktowy producent elektroniki powinien zapewniać profesjonalną obsługę klienta?
Wybór dostawcy elektroniki nie jest prosty. Dysponowanie odpowiednim zapleczem technologicznym to jedno, a drugie to rozumienie biznesu i potrzeb klienta zorientowanego na wysoką jakość obsługi.
więcej
Printor już niebawem z certyfikatem medycznym
Z dumą informujemy, że rozpoczęliśmy wdrożenie normy PN-EN ISO 13485, której wymagania są fundamentem systemów zarządzania jakości dla branży wyrobów medycznych.
więcej
09.06.2023 (piątek) nie pracujemy
Szanowni Państwo, Szanowni Klienci - informujemy, że 09.06.2023 nie pracujemy. Zapraszamy do kontaktu z nami 12.06.2023.
więcej
Printor na Evertiq Expo – Kraków 14.06.2023
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas spotkania Evertiq Expo Kraków. Serdecznie zapraszamy do rozmów i spotkań z nami!
więcej
Dlaczego warto zlecić kontraktową produkcję elektroniki wraz z montażem końcowym?
Czy rozważałeś wybór partnera EMS, który oferuje również montaż końcowy? Przekonaj się o zaletach w pełni kompleksowej usługi produkcji elektroniki!
więcej
Printor na TEK.day – Wrocław 30.03.2023
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 33) oraz spotkania się z naszym zespołem. Będzie to doskonała okazja do wielu rozmów o nowych pomysłach, które będziemy mogli dla Państwa zrealizować!
więcej
Kompleksowa produkcja elektroniki dla wymagających producentów urządzeń elektronicznych
Polecamy nasz pierwszy artykuł w 2023 r., który został opublikowany na łamach zimowego wydania magazynu Elektronik.
więcej
Producent elektroniki – jak wybrać najlepszego dostawcę usług EMS dla Twojego biznesu?
Wybór dostawcy usług EMS, czyli kontraktowej produkcji elektroniki to prawdziwe wyzwanie. Przekonaj się co decyduje o dobrym wyborze partnera biznesowego!
więcej
Wesołych Świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2023
Szanowni Państwo, Szanowni Klienci - życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku!
więcej
Przerwa Świąteczna 27-30.12.2022 – nie pracujemy
Szanowni Państwo, Informujemy że w terminie 27-30.12.2022 firma Printor będzie nieczynna (biuro, produkcja).
więcej
Panel Klienta