+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU
Wróć 16 stycznia,2020

Montaż THT

Umiejętność wymiany koła w aucie może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Warto więc ją nabyć, szczególnie jeśli jest się kierowcą. A co z lutowaniem? Nieczęsto przychodzi nam rozkręcać urządzenia elektryczne, by poprawić styki, czy tym bardziej przygotować płytkę PCB na potrzeby sprzętu, który zaprojektowaliśmy i właśnie składamy. Mimo wszystko są to umiejętności, które jako Biuro Obsługi Klienta firmy Printor chcemy posiadać!

Historia naszej firmy to prawie 40 lat nieustannego rozwoju. Przez ten czas rozbudowaliśmy nasz park maszynowy, poszerzyliśmy zakres działalności oraz, co najważniejsze, kompetencje naszego zespołu. Bardzo istotny jest dla nas nieprzerwany rozwój, zdobywanie wiedzy i nabywanie nowych umiejętności, dlatego jako firma stawiamy na szkolenia. Pracownicy, których podstawowym obowiązkiem jest praca z płytkami PCB i przy montażach, przechodzą cykliczne szkolenia z zakresu standardów pracy, bezpieczeństwa oraz norm, ale nie tylko. Do tej pory mieli oni również możliwość rozwijać się w zakresie podnoszenia jakości obsługi i efektywnych sposobów komunikacji.

Wróćmy jednak do lutowania. Mimo, że nie każdy nasz pracownik w codziennej pracy ma styczność z blatem lutowniczym to chcemy, by wszyscy wiedzieli jak to robić. Dlatego właśnie zaprosiliśmy osoby, które na co dzień pracują w biurze obsługi klienta na szkolenie dotyczące montażu przewlekanego. Dogłębne zrozumienie tematu, to lepsze rozumienie potrzeb klienta.

Wierzymy, że nieustanny rozwój daje możliwość patrzenia z szerszej perspektywy, dlatego inwestujemy w nasz zespół, szkolimy go, by nieprzerwanie iść naprzód.

Sprawdź naszą ofertę kompleksową

Kompleksowa oferta

Panel Klienta