+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU
Wróć 16 marca,2020

Nowa linia SMT

Rynek EMS stawia firmom produkcyjnym poprzeczkę bardzo wysoko. Nie ma w tym nic dziwnego. Klient chce otrzymać produkt najwyższej jakości, niezawodny i w racjonalnej cenie. Prawie 40-letnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie Printor wypracować wysokie standardy produkcji oraz współpracy z odbiorcami. Od niedawna na rzecz jakości działa również nowa linia SMT.

Co skłoniło firmę do inwestycji?

Kluczowe dla firmy Printor jest dostarczanie klientom kompleksowych usług, których efektem jest produkt najwyższej jakości. Prowadzi to do konieczności nieprzerwanego rozwoju, automatyzacji oraz dbania o niezawodność, niezależnie od skomplikowania produktu. Naturalnym krokiem była więc inwestycja w nową linię montażową SMT, która znacząco zwiększyła wachlarz oferowanych montaży i możliwości technologicznych firmy Printor. Przy obecnym trendzie miniaturyzacji produktów elektronicznych nowa inwestycja ma szczególne znaczenie. Może ona bowiem zapewnić montaż komponentów już od 0,03 mm. Nowa linia to również elastyczność pod względem dopasowania wielkości produkcji do aktualnego zapotrzebowania firmy, krótszy czas przezbrojeń, a co najważniejsze dla klienta, szybsza realizacja nawet dużych i skomplikowanych zamówień.

Jakie są plany na przyszłość?

Firma Printor nie poprzestaje na niedawnych zmianach. Najbliższe lata to kolejne inwestycje, wejście na nowe rynki oraz szerokie działania na rzecz rozwoju sprzedaży.

Sprawdź naszą ofertę montażu SMT

https://printor.pl/oferta/montaz-smt/

Panel Klienta