Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w kontraktowej produkcji elektroniki. Naszą domeną są kompleksowe usługi obejmujące produkcję płytek PCB i montaże elektroniczne. Zapewniamy również kompletację elementów, składanie urządzeń, czy testowanie. Wszystko w jednym miejscu, w centrum Polski. Otrzymując dokumentację jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi gotowy, przetestowany i odpowiednio spakowany produkt w umówionym terminie.

Co nas wyróżnia?

Mamy świadomość, że utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości i terminowości to warunki krytyczne dla powodzenia biznesu naszych klientów. Dlatego pracujemy tak aby mieć naszą pracę pod kontrolą. Co to znaczy?


Normy

Pracujemy zgodnie z normami ISO, IPC, IEC, dotrzymujemy standardów UL, RoHS, jako nieliczni w branży jesteśmy również w stanie kontrolować czystość jonową produkcji. Zobacz więcej w zakładce „Jakość”.

Procedury

Nasze wewnętrzne procesy umożliwiają nam szybkie wykrywanie problemów, rozwiązywanie ich i zapobieganie im w przyszłości. Opisujemy je, mierzymy, wykonujemy analizę ryzyka i szans, na podstawie której prowadzimy działania zapobiegawcze i doskonalące.

Otwartość

Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zapraszamy również na audyt, możesz nas odwiedzić i zobaczyć jak pracujemy. Twoje zamówienia, trafią do systemu, do którego otrzymasz zdalny dostęp w Panelu Klienta. Możesz tam sprawdzić etap realizacji zamówienia, czy stany magazynowe swoich elementów.

Wszystkim naszym działaniom przewodzi jedna myśl, chcemy aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, aby wiedzieli, że złożone u nas zamówienie otrzymają w jakości jakiej oczekują i terminie jakiego potrzebują.

Nasza historia

Stoi za nami ponad 35 lat doświadczenia. Nasza historia zaczęła się w 1981 roku, kiedy to Tomasz Torczyński założył firmę projektująca i produkującą sterowniki przemysłowe. Dziś jesteśmy Sp. z o.o. i zatrudniamy ponad 120 osób, a w planach mamy rozbudowę firmy o kolejne linie montażowe. Oto kilka przełomowych momentów w naszej dotychczasowej historii:


 • 1981
  Tomasz Torczyński zakłada firmę projektująca
  i produkująca sterowniki przemysłowe

 • 1990
  Rozpoczęcie produkcji obwodów drukowanych

 • 1998
  Wdrożenie montażu powierzchniowego

 • 2002
  Rozszerzenie oferty o montaż przewlekany

 • 2005
  Uzyskanie certyfikatu ISO 9001
  (wydany przez TÜV Süd)

 • 2006
  Przeniesienie firmy do nowego budynku
  (2000m2)

 • 2007
  Uruchomienie produkcji bezołowiowej
  zgodnej z RoHS

 • 2011
  Firma uzyskuje status średniego przedsiębiorstwa
  (50+ pracowników)

 • 2012
  Zmiana formy działalności na Printor Sp. z o.o.

 • 2016
  Rozbudowa zwiększająca powierzchnię użytkową do 2800m2

 • 2018
  Zwiększenie zatrudnienia do 120+ pracownikówzamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.