+48 42 652 79 44      Panel Klienta
pl
MENU
Wróć 22 czerwca,2023

Printor Sp. z o.o. kontraktowy producent elektroniki rozpoczął wdrożenie normy PN-EN ISO 13485, której wymagania są fundamentem systemów zarządzania jakości dla branży wyrobów medycznych.

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie ISO 13485, ze względu na kolejny etap rozwoju naszej firmy, która chce sprostać wymaganiom coraz większym i bardziej zaawansowanym producentom z sektora produkcji urządzeń medycznych. Co prawda już od kilkunastu lat współpracujemy z firmami z tej branży, jednak coraz częściej spotykamy się z oczekiwaniami posiadania certyfikatu dla normy medycznej. Dlatego postanowiliśmy rozpocząć procedurę wdrożeniową w tym roku, aby z początkiem kolejnego roku przejść przez proces audytu certyfikującego – podsumowuje Piotr Czekalski  – Pełnomocnik ds. Jakości, Dyrektor ds. Technicznych.

Urządzenia elektroniczne stosowane w branży medycznej, placówkach opieki zdrowotnej, czy innych miejscach usługowych mają ogromne znaczenie pod kątem bezpieczeństwa i najwyższych standardów jakości. Szczególnie w tym obszarze nie ma kompromisów, dlatego tak istotne są szerokie kompetencje, doświadczenie oraz kompleksowość usług kontraktowego producenta elektroniki, które od ponad 40 lat dostarczamy naszym Klientom z wielu branż. Nie mniej jednak gotowi jesteśmy na jeszcze większe usprawnienia naszych procesów wewnętrznych, a w szczególności rozumiemy potrzebę spełnienia wymogu legislacyjnego, który jest obligatoryjny dla konkretnych wyrobów i producentów urządzeń medycznych.

Panel Klienta